آقای سیّد حسن حسینی بنیان گذار پنیر پیتزا قرمز در سال  1342 فعّالیّت  سنّتی خود را در شهر مشهد مقّدس کوچه حاج ابراهیم واقع در پایین خیابان شروع نمودند. ایشان پس از چندین سال فعّالیّت در سال 1368 با کمک جناب سرهنگ رازانی واحد تولید پنیر پیتزا را با نام گلشیر بود. اوّلین بار در ایران تأسیس کردند و باعث جلوگیری از واردات پنیر پیتزا به کشور شدند.

 

اوّلین مشتری این واحد تولیدی مربوط به همان سال 1368 و پیتزا و ساندویچ سینا واقع در سه راه ادبیّات مشهد

می باشد و از آن به بعد خیلی از پیتزا فروشی های مشهد مقدّس و هم چنین استان های دیگر نظیر خوزستان، قم، سیستان و بلوچستان، تهران، آذربایجان شرقی، یزد، خراسان رضوی و کشور افغانستان و.... از پنیر پیتزاهای این مجموعه خریداری می کنند. در سال 84 با توسعه فروش و مشتریان بیشتر نیاز به راه اندازی یک کارخانه پنیر پیتزا احساس گردید که این اقدام در شهرک صنعتی طوس مشهد در مساحتی حدود 2000 متر مربّع و با همکاری سیّد حسن حسینی و فرزندان خود یعنی آقایان سیّد مصطفی حسینی، سیّد مرتضی، سیّد مهدی تحت عنوان «شرکت شیر روزان(برند تجاری پنیر پیتزا قرمز)» افتتاح گردید.

 هم اکنون حدوداً  40 الی 50 نفر در این شرکت مشغول به فعّالیّت هستند. و در طول مدّت تابستان معمولاً 40 الی 50 نفر دیگر هم به صورت پاره وقت با شرکت همکاری می نمایند. ظرفیت اسمی روزانه جهت دریافت شیر به میزان 40 تن می باشد. تلاش کادر مدیریتی این شرکت بر این اصل استوار است که کیفیت محصولات و جنس سالم  هدف اصلی شرکت باشد و از خریداری شیر نامرغوب جلوگیری گردد. از افتخارات این واحد تولیدی ارتباط مناسب  بین شرکت و پرسنل خدوم این مجموعه می باشد و خدا را شکر تا الآن حقوق و مزایا پرسنل به موقع پرداخت شده است.

مهمانان و عزیزانی که از کشورهای دیگر از این واحد تولیدی بازدید داشته اند مربوط به شرکت رنی لسه (تولید کننده آنزیم های لبنی) از کشورهای هلند، فرانسه، ایتالیا می باشند. که پس از بازدید اذعان داشته اند که کیفیت و مزه محصولات این شرکت متفاوت از دیگر کشورهای اروپایی می باشد.

امید است با  تلاش شبانه روزی کادر مدیریتی، اداری و تولید این مجموعه شاهد خدمات رسانی هر چه بیشتر به مشتریان خوب خود باشیم.